Busy na trasie Szczecin-Berlin

W ramach naszej działalności transportowej świadczymy bardzo różne usługi. W ostatnich dwóch tygodniach najwięcej zapytań dotyczyło przewozu osób i bagażu na trasie Szczecin Berlin. Najczęściej pytali Państwo o bardziej szczegółowe informacje dotyczące przewozów na lotniska w Berlinie.

Szczegóły oferty Szczecin Berlin

Odpowiadając na Państwa pytania, przypominamy naszą ofertę skierowaną dla osób podróżujących z oraz do Berlina:

  • komfortowe dowozy na berlińskie lotniska,
  • przejazdy na dworce autobusowe i kolejowe,
  • transport na podany adres w Berlinie,
  • obsługę imprez sportowych i okolicznościowych.

Nasza oferta, skierowana jest do zorganizowanych grup turystów i rodzin.

Dla osób poszukujących wyjątkowego komfortu i dyskrecji proponujemy wynajem aut osobowych marki Volvo wraz z kierowcą. Korzystając z naszego samochodu i kierowcy do dyspozycji, mogą Państwo skupić się na prowadzeniu rozmów biznesowych i prowadzeniu swojej firmy, pozostawiając nam problemy z parkowaniem w dużym mieście oraz wytyczenie najlepszych tras dojazdu pod wskazane adresy.

Od początku naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu optymalnych warunków jazdy. Mając na uwadze komfort pasażerów, zaopatrzyliśmy się we flotę nowoczesnych pojazdów, spełniających najwyższe standardy w naszej branży.

W jakie dni możemy zapewnić transport?

Jesteśmy firmą dopasowującą dni podróży do konkretnych potrzeb Klienta. To Państwo decydują, kiedy chcą wyjechać ze Szczecina i/lub wrócić do stolicy województwa zachodniopomorskiego.

Czy tylko Szczecin jest miastem obsługiwanym na tej trasie?

Generalnie tak, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zapewnić transport np na trasie Pyrzyce Berlin. Jak już wspominaliśmy, jesteśmy elastyczni i nie mamy z góry ustalonych tras. Trasa Szczecin Berlin to oczywiście najczęściej obsługiwana z naszych tras.

Ile osób możemy zabrać jednym samochodem?

Nasze busy mogą zabrać 8 osób + kierowcę. Samochody osobowe zabierają do 4 podróżnych. Oczywiście liczymy się zawsze z dużą ilością Państwa bagażu 🙂

Kontakt

Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel: +48 506 18 08 04

Zapraszamy do poznania pełnej naszej oferty na stronie Przewóz osób