Busy ubezpieczamy w ADAC

Klienci często zadają pytanie: podróżujecie po Europie, a co w momencie, gdy Wasz pojazd odmówi posłuszeństwa? Jak zabezpieczyliście przewóz osób pod kątem usterki pojazdu?

Zaczynając działalność też zadawaliśmy sobie podobne pytania. Co zrobimy, gdy zepsuje się jeden z busów? Czy zdążymy podstawić kolejnego busa o odpowiednich parametrach? Jaka firma na terenie Niemiec najszybciej pospieszy nam z pomocą?

Profesjonalny przewóz osób to odpowiedzialność

Dzisiaj, w czasach otwartych granic, gdy również przelew bankowy za granicę jest sprawą szybką, prostą i tanią, mamy wiele możliwości zabezpieczenia podróży naszych Klientów. I to nie tylko na terenie Polski czy Niemiec. Profesjonalny przewóz osób wymusza na firmie odpowiedzialne zachowanie, dlatego mając na uwadze dobro naszych pasażerów, postawiliśmy na najbardziej znaną w Europie markę, niemiecki ADAC.

Ochrona podróży na terenie Europy

Założony w 1903 roku ADAC to największy i najbardziej znany niemiecki automobilklub i jednocześnie fachowa pomoc drogowa, często zwana również „żółtymi aniołami”. Firmowe auta ADAC, pomalowane na żółto, niosą pomoc na wszystkich niemieckich drogach i autostradach. Większość drobnych i małych awarii pracownicy ADAC usuwają od ręki, korzystając przy tym z bardzo bogatego wyposażenia swoich warsztatów na kołach. Gdy zajdzie taka konieczność, ADAC zapewnia holowanie do wskazanego miejsca oraz organizację noclegu lub samochodu zastępczego, dzięki któremu można spokojnie kontynuować podróż.

ADAC znany jest również z ośrodków szkolenia kierowców, przeprowadzania niezależnych testów opon, samochodów, fotelików dziecięcych, czy crash testów. Co roku ogłasza swoje raporty awaryjności samochodów. Posiada ogromną flotę samochodów patrolowych i holowników, które niosą pomoc przez 24 godziny na dobę. W samych tylko Niemczech takich aut jest ponad 2 tys.

Ochrona podróży na terenie Polski

Od 2010 roku ADAC, jako główny udziałowiec firmy Starter, działa na terenie Polski. Starter oferuje trzy pakiety ochrony, najtańszy już za 69 zł / rok. Ubezpieczenie gwarantuje kompleksową ochronę dla Ciebie i Twoich bliskich. Dzięki 24h dostępności możesz cieszyć się komfortem bezpiecznej podróży – zarówno latem, jak i zimą. Dlaczego o tym wspominamy? Bo przecież wielu naszych Klientów również posiada własne samochody, którymi podróżują na krótszych czy dłuższych trasach. Polecamy sprawdzonego, solidnego partnera w podróży.

Szczegółowe informacje na temat oferty i zakresu ochrony znajdą Państwo na stronie starter24.pl