Jeździmy na lotniska niemieckie

Bezpiecznie i na czas – tak realizujemy przewóz osób na lotniska w Berlinie i Niemczech. Najczęściej transfery wykonujemy na trasie Szczecin – Lotnisko Berlin i Szczecin – Lotnisko Hamburg. Do dyspozycji naszych Klientów są komfortowe busy oraz auta kombi. Godziny wyjazdów naszych samochodów są indywidualnie ustalane i dopasowywane do potrzeb pasażerów odlatujących lub przylatujących na lotniska.

Nasze usługi wykonujemy w najbardziej dogodny dla Klientów sposób – godziny wyjazdów na lotnisko oraz godziny odbioru z lotniska ustalamy po zapoznaniu się z oczekiwaniami podróżnych. Nasza usługa polega na transferze spod domu pod wskazane lotnisko, lub odwrotnie, spod lotniska pod podany adres. Zapewniamy bezpieczny, wygodny, a co najważniejsze, punktualny transfer w atrakcyjnej cenie. W przypadku odbioru z lotniska, nasz samochód wraz z kierowcą będą czekać na Państwa na lotnisku tak długo, jak będzie to konieczne (np w przypadku opóźnienia lądowania samolotu).

Informacje dla podróżnych

Informacje na temat lotnisk i lotów z Berlina znajdą Państwo na stronie lotnisko Berlin. Informacje na temat innych lotnisk niemieckich znajdą Państwo na stronie skyscanner.