Przewóz osób z rowerami na miejscówkę

Przewóz osób z rowerami i bagażami to nie problem!

Wraz z nadejściem lata i odpowiadając na częste zapytania o transport turystów z rowerami i bagażami przygotowaliśmy nową ofertę – przewóz osób z rowerami.

Mając do dyspozycji komfortowe busy i odpowiednio przygotowaną przyczepkę, jesteśmy gotowi zabrać kilkuosobową grupę na miejscówkę, skąd ruszy w dalszą podróż na swoich rowerach. Możemy też zaproponować towarzyszenie takiej ekipie naszego busa, dzięki czemu bagaże będą zawsze pod ręką (oczywiście w zależności od przebiegu trasy, w lesie nasze busy spisują się „trochę” gorzej niż na asfalcie).

Czy jest to oferta na wyjazd jednodniowy czy kilkudniowy? Wszystko możemy ustalić indywidualnie z naszymi Klientami. Nie narzucamy tutaj ograniczeń czasowych. Również kwestia ilości kilometrów, jakie należy pokonać do miejsca docelowego lub w trakcie całego wyjazdu jest kwestią do ustalenia.

Jaki jest koszt przewozu osób z rowerami? Po zapoznaniu się z oczekiwaniami Klientów zaproponujemy korzystne ceny i dogodną formę transportu. Wszystko możemy ustalić wspólnie, tak aby każda ze stron mogła zapoznać się z możliwościami i oczekiwaniami drugiej strony. Wzajemnie zrozumienie jest warunkiem udanej podróży i zagwarantowania profesjonalnej opieki podczas podróży.

Jakie busy oferuje firma SABAsc? Korzystamy z samochodów sprawdzonych producentów, zarówno jeśli chodzi o transport busami jak i autami osobowymi. Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie Samochody.

W jakim terminie oferta jest aktualna? Aktualnie nie ograniczamy czasowo naszej nowej oferty. Nie zakładamy, że koniec lata to koniec wyjazdów z rowerami. Przewóz osób świadczymy przez cały rok, niezależnie od pogody.

Jak już wspominaliśmy – jest to oferta przygotowywana indywidualnie pod potrzeby Klientów, w celu omówienia szczegółów prosimy o telefon lub mail – Kontakt.

Wszystkim fanom dwóch kółek życzymy udanych i bezpiecznych wyjazdów wakacyjnych.