Samochody

Przewóz osób wykonujemy w oparciu o sprawdzone pojazdy renomowanych marek. W celu zapewnienia najwyższego poziomu podróżowania, wszystkie nasze busy oraz samochody osobowe są systematycznie serwisowane, a po każdej długiej wyprawie sprawdzane i przygotowywane do kolejnej.

Wszystkie nasze pojazdy wyposażone są między innymi w najnowsze systemy bezpieczeństwa biernego, klimatyzację, sprzęt audio-video, wygodne i rozkładane fotele czy dodatkowe ogrzewanie wnętrza pojazdu. Posiadane wyposażenie zapewni Państwu komfortowe warunki podróży

Obecnie przewozimy pasażerów korzystając z samochodów:

Volkswagen T5

volkswagen-T5

Transporter to najpopularniejszy samochód dostawczy Volkswagena. Model T5 jest busem cenionym przez użytkowników za wygodną przestrzeń osobową, wyciszenie i solidne wykończenie kabiny. W naszej firmie postrzegany jest jako bardzo trwały samochód, któremu nie jest straszny przewóz osób na długich trasach.

Opel Vivaro

opel-vivaro

Opel Vivaro – brat bliźniak Renault Trafic, samochód roku 2002. Wersja bus stosowana jest często do zarobkowego przewozu osób lub jako tzw. miejski minibus. Oferuje wygodę na krótkich i długich trasach, doceniany przez naszych stałych Klientów, którzy często proszą o rezerwację właśnie tego modelu.

Volvo V70.

volvo-v70

Samochód osobowy w wersji kombi – idealne rozwiązanie dla osób poszukujących bardzo komfortowych warunków podróży przy jednoczesnej możliwości zabrania dużego bagażu. Idealny na długie trasy, szczególnie doceniany przez właścicieli firm odbierających swoich pracowników czy gości z lotniska. Wykorzystywany do podmian mniejszych załóg statków.

Przewóz osób skrojony na miarę Twoich potrzeb

Wszystkie szczegóły dotyczące transportu krajowego i międzynarodowego omawiamy indywidualnie. Naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak również małych i dużych firm. Każdemu gwarantujemy szybką i bezpieczną podróż. SABAsc zapewnia: konkurencyjne ceny, terminową realizację zlecenia oraz rzetelną i uczciwą obsługę.